Connect with us

Genel

Safari King Slot Nasıl Oynanır?

Safari King, Pragmatic Play tarafından geliştirilen ve 50 sabit ödeme çizgisine sahip online slottur. Rastgeleliği yüksek bir oyundur bu nedenle sık sık kazanç sağlatmaz ama felaket derecede vurgunlar yapmanızı sağlar. Site kapattıracak büyüklükte vurgunlardan bahsediyoruz.

Spin başına maksimum 1000 kat, evet yanlış görmüyorsunuz, 1000 kat kazanç sağlatan bir slottur. Safari king RTP’si (oyuncuya dönüşü) %96,49’dur.

Safari King Slot Nasıl Oynanır?

Safari King’in RTP’si (oyuncuya dönüş) %96,49’dur. Bu ödeme yüzdesi, bahse girdiğiniz her 100 jeton için ortalama olarak ne kadar para kazanacağınızı ifade eder.

Yüksek rastgeleliğe sahip bir slot oyunudur, bu da ödüllerinizin orta rastgeleliğe sahip bir slotta olduğundan çok daha fazla olacağı anlamına gelir.

SAFARI KING HİLELERİ VE TAKTİKLERİ – SAFARI KING HİLE VE TAKTİK

Safari King, klasik zevklere sahip oyuncular için eğlenceli bir online slottur. Safari teması oldukça popülerdir ve oyundaki bonus özellikler oldukça yaygındır, bu nedenle oyunda çok benzersiz bir şey yoktur – ama yine de çok eğlenceli bir slottur.

Yani, ne sevdiğinizi bilen türden bir slot oyuncusuysanız, o zaman bu, oynamanız gereken türden bir oyundur.

Dikkat etmeniz gereken en önemli şey: Oyun sık sık kazanç sağlamamaktadır ama kazanırsanız çok büyük miktarlarda kazanırsınız.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.