Connect with us

Genel

Starbust Slot Nasıl Oynanır?

Starburst, 2013’te piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncular arasında büyük bir hit olan NetEnt firmasının 10’luk bir slot oyunudur. Maksimum tek seferde 250 kat kazanç ve makaralar üzerinde genişleyen wilds sunmasının yanında ile rastgeleliği düşük olan bir oyundur.

Rastgeleliği düşük olduğu için sık sık kazanç sağlarsınız ancak kazançlarınız çok büyük olmaz.
Bejeweled gibi oyunlar tam size göreyse, ancak aynı zamanda slot oynayıp vurgun yapmak istiyorsanız, Starburst sizin için en uygun tercih olacaktır.

Bu ışıltılı oyun, ilhamını Bejewelled gibi oyunların biçiminden ve tarzından alıyor, ancak bonus özellikler ve çok daha fazlasını sunuyor.

Starbust Slot Nasıl Oynanır?

Bu slot size %96 RTP (Return to Player) yani %96 oranında para dönüşü sunmaktadır piyasadaki diğer slotlara göre. Bu özelliği, rastgeleliğinin az olmasıyla birleştirildiğinde oyunculara az miktarda ama sık sık kazanç sağlamaktadır.

STARBURST HİLE – STARBURST SLOT HİLE – STARBURST TAKTİK – STARBURST SLOT TAKTİK

Oyunu defalarca denedik ve güzel bir taktik bulmaya çalıştık ancak sistem sağlam ve yüzeyde hile uygulayabileceğimiz bir alan görünmüyor. Yalnız rastgele değerlerinin düşük olması ve sık sık kazandırıyor olduğu için hileye ihtiyacınız yok. Vurgun yapmaya müsait bir oyun sadece bir kerede büyük kazanç sağlatacak türde bir oyun değil ama zamanınızı verir ve bütçenizi ayarlarsanız çok iyi kâr bırakacak bir oyun.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.